SPORTA DIENA

Sākums » Aktualitātes

 

   Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālajā struktūrbienībā 3.septembrī norisinājās jau tradicionālā sporta diena, pulcējot visu kursu audzēkņus.

   Šoreiz pasākumu palīdzēja organizēt un novadīt Zemessardzes 53.kājnieku bataljona zemessargi, kuriem ir izstrādāti īpaši uzdevumi komandu saliedēšanai.

    Audzēkņiem bija jāprot gan orientēties apkārtnē, gan jāatrod 11 kontrolpunkti, kur katrā bija jāveic uzdevumi, kas prasīja domāt stratēģiski, lai realizētu savu plānu pēc iespējas ātrāk un precīzāk.

   Jaunieši labprāt veica šos uzdevumus, bija gan nopietni brīži, gan jautri smiekli, bet kopumā visi šie uzdevumi veicināja grupu kopdarbu. Īpaši svarīgi tas bija pirmajiem kursiem, lai varētu labāk iepazīt viens otru.

Pēc visu uzdevumu veikšanas tika noskaidrotas arī labākās komandas:

1.vieta 4.kursa Autotransporta specialitātes jauniešiem

2.vieta 2.kursa datortehniķiem,

3.vieta 2.kursa autotransporta specialitātes audzēkņiem.

Visas komandas saņēma diplomus par piedalīšanos, bet pirmo trīs vietu ieguvēji - saldumus no skolas un zemessargu īpašās pateicības. 

 

Paldies Zemessardzes 53.bataljona zemessargiem, it īpaši kaprālim A.Marhelim, vecākajam zemessargam Z.Dunkulim un zemesardzei K.Kirčenko, skolas administrācijai, grupu audzinātājiem un visiem audzēkņiem!

 

Dir.v.audzin. jomā Aija Vanaga-Puriņa

 

SPORTISKI FOTOMIRKĻI>>