Speciālisti dalās pieredzē

Sākums » Aktualitātes

 

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālajā struktūrvienībā arī maijā turpinās attālinātās tikšanās ar nozaru speciālistiem zoom platformā.

 

Šoreiz tikties ar sava aroda pratējiem zoom nodarbībā bija iespēja Automehānikas specialitātes audzēkņiem mācību priekšmetu “Informātikas un komunikāciju

tehnoloģijas” un "Autouzbūve" ietvaros.

 

Audzēkņus uzrunāja automašīnu transporta un loģistikas uzņēmuma "Kurbads" servisa vadītājs Ivars Čiblis. Uzņēmuma "Kurbads" servisa centra galvenais darbības virziens ir apkalpot autovedējus, nodrošināt to tehnisko kārtību, kā arī piedāvā automašīnu piegādi no ražotāja līdz pārstāvim.

 

Ar kravas automašīnu servisu "Daugavas Biznesa Centrs" iepazīstināja tā vadītājs Rihards Mesijs.

Uzņēmums "Daugavas Biznesa Centrs" nodarbojas ar kravas automašīnu, autobusu, puspiekabju, piekabju, cisternu un citu specprojektu servisu un apkopi.

 

Uzņēmumu pārstāvji stāstīja par servisu centru darba specifiku un ikdienas izaicinājumiem. Sagatavotajās prezentācijās audzēkņi varēja iepazīties ar dažādajiem pakalpojumiem gan auto loģistikas, gan auto apkopes un remontu jomā. Interesanti bija uzzināt, ka uzņēmumi veic apkopi arī specializētajiem transportlīdzekļiem - gan militārajai tehnikai, gan medicīnas iestāžu un arī ieņēmumu dienesta automašīnām.

 

Audzēkņiem tika sniegta arī informācija par prakses iespējām.

"- Uzņēmumiem attīstoties ir nepieciešami papildspēki, līdz ar to aicina praksē, kā arī darbā jaunos censoņus. Specifiski tieši automehāniķus un ar šo profesiju visus saistītos jaunos speciālistus. Ja arī Tevi interesē automehāniķa vakance, esi jauns un vēlies izaicinājumus, droši sazinies ar mums rakstot uz e-pastu: sintija.berzina@kurbads.lv vai zvanot: +371 22368141"

 

Audzēkņi labrāt uzdeva jautājumus gan pardarbu servisā, gan pārvadājumu specifiku, gan arī par prakses iespējām.

Dažas atsauksmes par nodarbību.