Speciālisti dalās pieredzē

Sākums » Aktualitātes

 

Viesmīlības specialitātes 2.kursa audzēkņiem mācību priekšmeta “Tūrisma un viesmīlības pakalpojumu un papildpakalpojumu pārdošana” ietvaros notika vēl viena zoom tikšanās ar speciālistu. Šoreiz mācību stundai pievienojās arī datorsistēmu tehniķu specialitātes 2. kursa audzēkņi.

 

Nodarbības tēma bija "Kur un kā meklēt partnerus savam biznesa  projektam".

 

Zoom mācību stundā ar savām zināšanām dalījās uzņēmējs Kristaps Bunts, Sem.lv web izstrādes aģentūras dibinātājs un vadītājs.

Kristaps Bunts 12 gadu laikā realizējis vairāk nekā 650 mājaslapu projektus ne tikai vadošajiem uzņēmumiem Latvijā, bet arī ārvalstīts. Ar partneri Šveicē radījiss projektu - https://digital-brother.ch, piedāvājot web izstrādes ārpakalpojumus Šveices tirgū.

Kristaps izveidojis mācību prakses projektu www.piere.lv, kurā iespējams iegūt praktisko pieredzi tādās profesijās kā mājaslapu dizaineris, mājaslapu programmētājs, mājaslapu testētājs, mājaspu projektu vadītājs, kur noslēdzot mācību praksi iespējams iegūt licencētu sertifikātu. Izveidojis jaunu prijektu -  mārketinga aģentūru Bura (www.bura.lv).

 

Brīvajā laikā Kristaps interesējas par:

- cilvēku talantu un stipro pušu noteikšanas metodēm;

- veselīgu dzīves veidu;

- vēdisko kultūru;

- alternatīvo medicīnu;

- efektīvām nākotnes izglītības metodēm;

- intuīcijas attīstību biznesā;

- meditāciju, dažādām meditācijas tehnikām;

- alternatīvo enerģiju, piem. zaļā ūdeņraža izmantošanu, magnētmotoriem utt.

 

Kristaps tic, ka nākotnes izglītība būs balstīta uz cilvēku stiprajām pusēm un talantiem, un cilvēki nodarbosies ar to, kas viņiem patiešām interesē un sanāk. Kristaps uzsvēra, ka viens no viņa mērķiem ir radīt mācību procesu, kas personalizējas (pielāgojas) atbilstoši cilvēka stiprajām pusēm un talantiem, ņemot vērā tādus faktorus kā iepriekšējās pieredzes un zināšanu līmeni, cilvēka interesēm, mācību mērķa un citiem faktoriem

 

Nodarbība bija tik saistoša, ka no plānotajām 40 minūtēm izvērtās uz 80 minūtēm.

 

Dita Dombrovska no 2 VS grupas, apkopoja savu grupas biedru atsauksmes par zoom nodarbību:

- Man patika šāda veida zoom, jo stunda uzreiz ir interesantāka un ir iespēja satikt vismaz virtuāli dažādas personības saistība ar mūsu profesiju.

- Man patika šodienas zoom, jo stāstīja ļoti interesanti un tēma arī bija ļoti interesanta.

- Man šī tēma ļoti intresēja, jo bija iespēja iegūt jaunas zināšanās, kā arī atkārtot to, ko jau zinājām, piemēram, es neizināju tādus mārketinga kanālus, kā “Airbnb.com”, un nezināju arī “Linkedin”, tādēļ šodien man bija iespēja uzzinātā ko jaunu. Man patika, ka viņš ļoti sīki pastāstīja par šo tēmu un sniedza mums ļoti noderīgu informāciju.

- Es laprāt vēlētos vēl šāda veida zoom, tāpēc, ka šādā veidā ir vieglāka arī apgūt mūsu tēmas, ko mums māca, jo uzzinām citu cilvēku pieredzi saistībā ar mūsu nozari, tādēļ laprāt vēlētos vēl šāda veida stundas. :)

 

Paldies! Un uz plānoto sadarbību turpmāk!!!!

 

Informāciju sagatvoja skolotāja Sanita Brūdere