Skolas prezentēšanas pasākumi

Sākums » Aktualitātes

 

SKOLAS PREZENTĒŠANAS PASĀKUMS

 

   Tradicionāli pavasara mēnešos Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienība rīko dažādus skolas prezentēšanas pasākumus, lai informētu par izglītošanās iespējām savā iestādē.


    2019.gada 5.martā skolotāja Aija Vanaga - Puriņa  un 3Vs kursa audzēkne Dita Skujevska prezentēja Saulaines teritoriālo struktūrvienību seminārā „Es pats savas karjeras kalējs” Bauskas novada Griķu pamatskolas audzēkņiem.


    Semināru organizēja Jauniešu akadēmijas ”Pacelt Pasauli” vadītāja Anita Dzelzkalēja. Tajā piedalījās arī Bauskas Valsts ģimnāzijas pārstāvji, LIAA Bauskas biznesa inkubatora speciāliste un vietējā uzņēmēja Daira Jātniece.


   Jaunieši ar interesi noklausījās informāciju par Saulaines skolas piedāvātajām profesionālās izglītības programmām, ārpusskolas pasākumiem, sevišķi viņus ieinteresēja Ditas stāstījums par iespējām piedalīties Erasmus programmās ārvalstīs, kas paplašina redzesloku un attīsta prasmes komunicēt un strādāt komandā ar citu valstu speciālistiem.


    Pēc skolu prezentācijām vairāki jaunieši pacēla rokas, ka labprāt vēlētos mācīties Saulaines teritoriālajā struktūrvienībā.

                                                                                    

Dir. vietniece audz. darbā Aija Vanaga-Puriņa