SIERA GODINĀŠANAS PASĀKUMS

Sākums » Aktualitātes

 

SIERA GODINĀŠANAS PASĀKUMS UN

ATVĒRTO DURVJU DIENA SAULAINĒ


    Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālajā struktūrvienībā 29.martā notika Atvērto durvju diena un Siera godināšanas pasākums "Lieldienās sieru sēju deviņiem stūrīšiem".


         Siera godināšanas pasākums tika rīkots cikla "Kaucminde vakar un šodien" ietvaros. Pasākumā ar saviem siera stāstiem un produkciju piedalījās zemnieku saimniecības "Celmi"  vadītāja Inga Celma un zemnieku saimniecības "Krišjāņi" saimniece Iluta Straģe, kuras stāstīja par siera un piena labajām īpašībām un par savu pieredzi uzņēmējdarbības attīstīšanai laukos.


      Skolas audzēkņiem bija iespēja piedalīties siera gatavošanas konkursā un gatavot uzkodas, ar ko tika pacienāti pasākuma apmeklētāji.


      Klātesošos priecēja Saulaines skolas audzēkņu sagatavotais koncerts, kur sevi parādīja gan dejotāji, gan dziedātāji, gan arī teātrmīļi. Koncerta programmu kuplināja arī mazie "kaimiņi" - pirmsskolas izglītības iestādes "Mārpuķīte" audzēkņi, kuri bija sagatavojuši dzejoļus un dziesmas par laukiem, pienu un sieru.

 

Pasākuma laikā notika arī ATVĒRTO DURVJU DIENA. Tās ietvaros interesenti varēja iepazīties ar izglītības iestādē piedāvātajām mācību programmām, apskatīt telpas, uzzināt par uzņemšanas nosacījumiem.

 

Pasākuma FOTO, autore - Rometa Tjuha