Projekta

Sākums » Aktualitātes

 

PROJEKTS "LATVIJAS SKOLAS SOMA"

 

„Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, tās ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam tiek nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt dažādos laikos Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus. (vairāk par projektu)

   Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienība turpina piedalīties projekta "Latvijas skolas soma" aktivitātēs.

 

Mācību ekskursija uz Bauskas novadpētniecības un mākslas muzeju

 

    Mēs, 1.Vs grupas kurss, projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros, devāmies mācību ekskursijā uz Bauskas novadpētniecības un mākslas muzeju, kur apskatījām izstādes, degustējām tēju, izgājām cauri Bauskas vēsturei, minējām seno priekšmetu nosaukumus. Man ļoti patika atmosfēra un izstādes ar senatnes pieskaņu.

 


    Vēlāk aplūkojām Rožu aleju, ko veidojusi biedrība "Meistars Gothards". Izstāde ir skaista, ieguldīts liels roku darbs un tā ir kļuvusi par populāru apskates objektu Bauskā. Sanāk jaukas bildes. Apskatījām arī mozaīku, kas izveidota no flīzēm, krūzēm, spoguļiem un šķīvjiem, tur tika attēlota zemūdens pasaule.

 


    Pēcāk devāmies ieturēt kopīgu maltīti uz kafejnīcu "Taverna". Paēdām ļoti garšīgi, sirsnīgi izrunājāmies.

 


    Paldies par iespēju, jo šāda pieredze palīdz iegūt jaunas zināšanas un mūsu kurss kļūst saliedētāks!
     

  Olita Bicāne 1. Vs