POPIELA SAULAINĒ!

Sākums » Aktualitātes

 

POPIELA!


   Šī gada 14. februārī Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālajā struktūrvienībā notika POPIELA, par godu visu mīlētāju - Valentīndienai! Pasākumu veidoja 2. Dvs kurss, ar vēlmi Saulaines tehnikuma audzēkņus savstarpēji satuvināt un saliedēt kursus.

  

     Pasākumā piedalījās pārsteidzoši daudz kursi – 1.D, 1Vs, 1A, 1.Ēps, 2. D/Vs, 2Ēps, 2A, 3A. Priekšnesumi bija ļoti dažādi, interesanti un izdomas pilni, tāpat, kā to dalībnieki. Taču publiku diezgan negaidīti pārsteidza tas, kad Saulaines tehnikuma pasniedzēji arī bija izveidojuši savu priekšnesumu, kurš arī bija izdomas pilns, pārsteidzošs un, galvenokārt, negaidīts! Protams, pie tā visa arī bija neuzpērkama un stingra žūrija, kas vērtēja priekšnesumus pēc noteiktiem kritērijiem.

 

Pirmo trīs vietu ieguvēji bija:

2. D/Vs-  1. vieta;

2. Ēps - 2. vieta;

3 A - 3. Vieta

Pārējiem dalībniekiem tika piešķirtas mierinājuma balvas.


   Īpaši interesanti bija tas, ka popielas laikā bija piedomāts arī pie nelielām atrakcijām priekšnesumu starplaikā, lai dalībniekiem un skatītājiem, kā arī stingrajai žūrijai, būtu pēc iespējas interesantāka pasākuma norise. Atrakcijās ietilpa arī pikantu mīklu minēšana un rotaļas, ar kuru palīdzību popielas dalībnieki varēja gūt papildus punktus savai komandai.


   Visiem patika, tas, ka pēc popielas norises sekoja Valentīndienas balle pie galdiņiem, kas piešķīra uguntiņu pašam pasākumam. Un tas bija ļoti būtiski, jo Saulaines tehnikumā balles pēdējo 10 gadu laikā nebija notikušas.


   Mums ir liels prieks, ka šis pasākums bija izdevies un cerams, tas nebūs pēdējais.

 

Informāciju sagatavoja Samanta Rimševica,

2 VS grupas audzēkne

 

POPIELAS FOTO

 

PALDIES AUDZĒKŅIEM, PEDAGOGIEM UN ŽŪRIJAI PAR ATSAUCĪBU!