Pedagogi apmeklē SCANIA rūpnīcu Zviedrijā

Sākums » Aktualitātes

 

   Uzņēmums  "SCANIA Latvija" ielūdza 6 tehnisko skolu pārstāvošus pedagogus 9.septembrī doties uz SCANIA rūpnīcu Zviedrijas pilsētā Sēdertāljē. Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālo struktūrvienību pātstāvēja skolotājs Dagnis Dārznieks.

   Brauciena sākumā bija iespēja apmeklēt kravas automobiļu montāžas un autobusu šasijas montāžas rūpnīcu. Scania ražo līdz 70 modifikāciju kravas automašīnas un autobusus dažādām tautsaimniecības vajadzībām.

   Nākošie apskates objekti - "Scania CV AB- Engine" motoru ražotne, kā arī Scania muzeju "Marcus Wallenberg" apmeklētāju centrā.

   Pēc muzeja apskates  tika dota iespēja vadīt jaunās paaudzes kravas automašīnas Scania, Demo centra "Scania demo center" slēgtajā trasē, kur skolotājiem pēc drošības instruktāžas, bija izdevība testēt Scania kravas automašīnas dažādos apstākļos – gan pa gludu asfaltu, gan bezceļos.
 

Paldies SCANIA Latvija par šo skaisto un lielisko iespēju klātienē vērot Scania ražošanas procesu un pārliecināties par augsto darba veikšanas kultūru!

 

Informāciju sagatavoja skolotājs Dagnis Dārznieks