Mūsu skolas vieglatlētu rezultāti

Sākums » Aktualitātes

 

 

     2020.gada 11.septembrī norisinājās Bauskas un Rundāles novadu skolēnu sporta spēles vieglatlētikā, kur piedalījās Bauskas Valsts ģimnāzija, Bauskas 2.vidusskola, Pilsrundāles vidusskola un Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības komandas.

   Uzrādot labus rezultātus Saulaines teritoriālās struktrvienības zēnu un meiteņu komandas izcīnija II.vietu kopvērtējumā un medaļas individuālā vētējumā:


Meitenes
Audzēkne
Iegūtā vieta
 Signe Zumenta, 4.L  

I.v. tāllēkšana

III.v šķēpa mešana
 Eva Evelīna Zumenta, 1.VS

II.v. lodes grūšana

III. v. 100m


Solvita Modra Dovnoroviča, 1.VS

II.v. 400 m

IV.v. tāllēkšana


Solvita Repse, 2 ĒPS
II.v. 1500 m

Samanta Repse, 4.VS

 

II. v. diska mešana

IV. v. lodes grūšana

 


Eva Vītola, 1.ĒPS

II. v. 800 m

II.v. augstlēkšana

Ramona Brujeva, 1. ĒPS

IV.v. 1500 m

VI.v. 100 m

 

Eva Vītola

Eva Evelīna Zumenta

Solvita Modra Dovnoroviča

Signe Zumenta

III.v. 4x100m stafete

 

Zēni
Audzēknis
Iegūtā vieta
Aksels Griba, 3.AS

I.v. šķēpa mešana

I.v diska mešana
Everts Janušauskis, 3.AS

I.v. 1500 m

III. v. lodes grūšana

Jānis Kristiāns Ratiņiks, 1 ĒPS

II.v. 100 m barjeras

III.v. 1500 m

Mārtiņš Varnevics, 3 AS

II.v. 800 m

IV. v. 100 m

Fēlikss Žieds 4. L

II. v. 100 m

Antris Grigaļūns, 2. L

IV.v. 800 m

Everts Janušauskis

Fēlikss Žieds

Aksels Griba

Mārtiņš Varnevics

II. v. 4x100m stafete

 

Informāciju sagatavoja sporta skolotāja Ingūna Šekava

 

Paldies audzēkņiem par sporta sparu un skolotājiem par ieguldīto darbu!

Meitenes 

Audzēkne 

Iegūtā vieta 

Signe Zumenta, 4.L 

I.v. tāllēkšana 

III.v šķēpa mešana

Eva Evelīna Zumenta, 1.VS

II.v. lodes grūšana

III. v. 100m

Solvita Modra Dovnoroviča, 1.VS

II.v. 400 m

IV.v. tāllēkšana

Solvita Repse, 2 ĒPS

II.v. 1500 m

Samanta Repse, 4.VS

II. v. diska mešana

IV.v. lodes grūšana

Eva Vītola, 1.ĒPS

II. v. 800 m

II.v. augstlēkšana

Ramona Brujeva, 1. ĒPS

IV.v. 1500 m

VI.v. 100 m

Eva Vītola

Eva Evelīna Zumenta

Solvita Modra Dovnoroviča

Signe Zumenta

III. v. 4x100m stafete