Mūsu skolas audzēkņi uzrāda teicamus rezultātus lauksaimniecības nozares konkursos

Sākums » Aktualitātes

 

   25. un 26. septembrī LLU mācību un pētījumu saimniecībā “Vecauce” norisinājās Valsts izglītības attīstības aģentūras organizēti lauksaimniecības nozares jauno profesionāļu meistarības konkursi “Lopkopība” un “Augkopība”.

   Konkuros par medaļās sacentās lauksaimniecības izglītības programmu audzēkņi no Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības, Malnavas koledžas, Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma un Smiltenes tehnikuma.

    Lepojamies ar mūsu skolas audzēkņiem - izcīnīta 1.vieta nominācijā,,Augkopība’’. Komandā startēja Reinis Rūdolfs Augulis un Jānis Briļs, komandu gatavoja pedagogs Nils Šastakovičs.

    Izcīnīta 3.vieta nominācijā ,,Lopkopība’’. Komandā startēja Signe Zumenta un Edžus Edgars Verpakovskis, komandu gatavoja pedagogs Valdis Ūbelis.

   

Vairāk par konkursu var lasīt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājas lapā: http://viaa.gov.lv/lat/skillslatvia/nozaru_konkursi/noz_konkursu_jaunumi/?text_id=40849

 

Laila Jirgensone, struktūrvienības vadītāja


 

FOTO