Meistarklase datortehniķiem.

Sākums » Aktualitātes

29. maijā devāmies uz meistarklasi uzņēmumā ‘’Elektro Bauska’’. Tur mūs sagaidīja uzņēmuma īpašnieks Andris Volters,

kurš iepazīstināja ar uzņēmumu, tā darbību un elektrotehnikas remonta specifiku. Uzņēmuma meistari stāstīja par savu darbu un rādīja audzēkņiem savas prasmes. Katram bija iespēja izmēģināt sevi iekārtu demontāžā un testēšanā.

Par notikušo stāsta 2D grupas audzēkņi Andris, Kristiāns, Denijs, Daniels, Lauris un Rainers:

“Šajā uzņēmumā mēs satikām meistarus, kuri mums pastāstīja par dažādu elektrotehnisko preču izjaukšanu un remontēšanu. Šie meistari mums parādīja dažādus rīkus un mērinstrumentus, ar kuriem mēs varējām darboties. Pēc rīku iepazīšanas meistari ļāva mums pašiem uzsākt darbību. Sākām mēs ar to, ka demontējām veļasmašīnas augšu, lai ērtāk spētu piekļūt citām detaļām. Pēc tam mēs noņēmām veļasmašīnas aizmuguri un noņēmām siksnu no skriemeļiem, kā arī atbrīvojām veļasmašīnu no visāda veida elektronikas, kā arī no atsvara. Tālāk mēs demontējām veļasmašīnas priekšu. Pēc priekšas demontāžas veicām komponenšu mērījumus un testēšanu. Meistari mums parādīja kā veikt veļasmašīnas diagnostiku ar iebūvēto programmatūru un parādīja kā nodzēst kļūdas un noteikt kur tās ir radušās.”

Pateicamies uzņēmumam “Elektro Bauska” par sadarbību un doto iespēju.

 

Meistarklase tika īstenota projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros.