Kārlim Skalbem - 140

Sākums » Aktualitātes

 

Bauskas Kultūras centrā 21. novembrī notika literāri muzikāls pasākums ,,Īsta dzīve ir liela kā pasaule un augsta kā debess”, kurā atzīmēta Kārļa Skalbes 140. dzimšanas diena.

Pasākumā bija aicināti piedalīties arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības audzēkņi.

 

No Bauskas un Rundāles novadu latviešu valodas jomas koordinatores Vijas Cerusas saņemta pateicības vēstule.  

Neliels fragments no tās:

 

         "Izkopiet  nacionālo  garu! Cik  stiprs  būs šis gars, tik stipra un dzīvības spējīga būs Latvija."

/Kārlis  Skalbe/

 

 

 

PATEICĪBA

  • Bauskas  Valsts  ģimnāzijai
  • Bauskas  2.  vidusskolai
  • Uzvaras  pamatskolai
  • Vecsaules pamatskolai
  • Bauskas  Mūzikas  skolai
  • Kandavas Lauksaimniecības  tehnikumaSaulaines teritoriālai  struktūrvienībai

   Bauskas Kultūras centrā 21. novembrī notika literāri muzikāls pasākums ,,Īsta dzīve ir liela kā pasaule un augsta kā debess”, kurā svinējām mūsu sirds un saules dzejnieka, mūsu pasaku ķēniņa, vislatviskākā latviešu dzejnieka un patriota Kārļa Skalbes 140. dzimšanas dienu.

  Skolēniem bija iespēja vēlreiz iepazīt Kārļa Skalbes personību, klausīties un skatīties mākslinieciski spilgtus un kvalitatīvus priekšnesumus: Bauskas mūzikas skolas kora dziedātās dziesmas un dejas Bauskas Valsts ģimnāzijas deju kopas ,,Odziņa” izpildījumā. Arī paši skolēni ar saviem priekšnesumiem kuplināja pasākumu. Skolēni bagātināja savas zināšanas un dzirdētais rosināja domāt par latviskajām vērtībām.

  Izsaku jums pateicību par to, ka atbalstāt mūsu aktivitātes un dodat iespēju skolēniem un latviešu valodas skolotājiem piedalīties mūsu ārpusstundu pasākumos. Arī ārpus skolas ir iespēja veikt ērķtiecīgu mācību un audzināšanas darbu, jo pasākumam ir jāgatavojas.

  

   No Saulaines skolas pasākumā uzstājās Eva Šāberte, Dace Lauciņa, Signe Zumente, Viktorija Samsonova.

Paldies meitenēm un teātra pulciņa skolotājai Vijai Cerusai par doto iespēju.