KARJERAS NEDĒĻA

Sākums » Aktualitātes

 

Karjeras nedēļa šogad notiks tiešsaistē


 

No 26. līdz 30. oktobrim visā Latvijā tiek rīkota Karjeras nedēļa, šī gada tēma ir “Nākotnes profesijas”, aicinot skolēnus, viņu vecākus, pedagogus iepazīt nākotnes profesijas un prasmes. Covid-19 ierobežojumu dēļ, šajā gadā Karjeras dienas aktivitātes norisēs attālināti.

 

Jauniešiem 28. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 11.00 notiks interaktīvas diskusijas tiešraide. Diskusiju moderēs Magnuss Eriņš un tajā piedalīsies Rīgas Stradiņa universitātes Karjeras centra karjeras konsultante Baiba Prauliņa, dziedātāja Patrisha, uzņēmuma “BlueShockRace” dibinātājs un vadītājs Artis Daugins. Diskusijas dalībnieki spriedīs par to, kur vislabāk meklēt atbalstu, kas palīdz un, kas traucē nozīmīgu karjeras lēmumu pieņemšanā.

 

Vecākiem un pedagogiem paredzēta tiešraide 27.oktobrī no plkst.19.00 līdz 20.00.Diskusiju moderēs Edijs Bošs un tajā piedalīsies organizāciju psihologs Reinis Lazda, ārsts psihoterapeits, personālatlases konsultants Andris Jansons, karjeras konsultante no Mārupes valsts ģimnāzijas Ilze Rūtenberga un divu meitu mamma Baiba Sipeniece – Gavare. Diskusijas laikā tiks meklētas atbildes uz jautājumiem par sabiedrības izpratni karjeras atbalsta sniegšanā bērniem un jauniešiem, par paaudžu atšķirībām un problēmsituācijām ikdienā, kad vecāki nezin, kur meklēt un kā sniegt atbalstu saviem bērniem karjeras lēmumu pieņemšanā.

 

 

Pasākuma aktualitātēm un programmai var sekot līdzi vietnē

viaa.gov.lv/karjerasnedela

un sociālajos tīklos facebook.com/TavaiKarjerai, twitter/TavaiKarjerai.

 

Par Karjeras nedēļu

Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kas aktualizē savlaicīgas un apzinātas tālākās izglītības un karjeras izvēles nozīmi veiksmīgas personiskās dzīves veidošanā. Tās laikā jaunieši tiek mudināti: iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas.

 

Karjeras nedēļu jau astoto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) un to finansē ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.