DATORTEHNIĶIS 2019

Sākums » Aktualitātes

 

Saulaines kauss - Datortehniķis 2019

 

2019.gada 16. aprīlī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālajā struktūrvienībā norisinājās profesionālās meistarības konkurss "Saulaines kauss - Datortehniķis 2019".

 

Konkursa mērķis bija sekmēt profesionālas izglītības attīstību un veicināt izpratni par profesionālas izglītības nozīmīgumu, kā arī dot iespēju konkursa dalībniekiem parādīt zināšanas, prasmes un iemaņas izvēlētajā profesijā.

 

Konkursā tika aicināti piedalīties Latvijas profesionālās izglītības iestāžu izglītības programmas „Datorsistēmas, datubāzes un datortīkli” 2. un 3. kursa izglītojamie. Dalību konkursam bija pieteikušas sešas izglītības iestādes: Dobeles Amatniecības vidusskola, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Liepājas Valsts tehnikums, Ogres tehnikums, Priekuļu tehnikums un Rīgas Tehniskā koledža.

 

Konkursa dalībniekiem bija iespēja parādīt savas zināšanas gan teorijā, gan arī piedalīties datorloģikas spēlē un demonstrēt praktiskās iemaņas datora komplektēšanā un lodēšanas darbos.

 

Šogad 1. vietu un Saulaines kausu "Datortehniķis 2019" ieguva Priekuļu tehnikuma komanda, kurā savas zināšanas veiksmīgi izmantoja Roberts Beikmanis un Ivo Talviks! Apsveicam!

 

 

2. vietu ieguva Jēkabpils Agrobiznesa koledža,

3. vietu - Ogres tehnikums.

 

Par muzikālo sveicienu konkursa dalībniekiem parūpējās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības 1 AS grupas audzēknis Aksels Griba.

 

Paldies visiem konkursantiem par dalību un pedagogiem par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

 


Paralēli konkursam norisinājās seminārs datortehnikas specialitātes skolotājiem. Rīgas Tehniskās universitātes Mākslīgā intelekta un sistēmu inženierijas katedras asociētais profesors Dr.sc.ing. Agris Ņikitenko uzstājās ar lekciju "Mākslīgais intelekts un robotika nākotnes profesiju kontekstā".

 

 

PALDIES VISIEM DALĪBNIEKIEM UN KONKURSA ORGANIZATORIEM!


FOTO NO KONKURSA NORISES