Ciemiņi no PII Mārpuķīte

Sākums » Aktualitātes

Sagaidām ciemiņus no PII "Mārpuķīte"

   Šā gada 8. martā Saulaines skolā viesojās PII "Mārpuķīte" Sarkanās grupiņas audzēkņi, lai Profesijas nedēļas ietvaros iepazītu profesiju - Skolotājs.

    Mūsu skolas priekšrocība bija tāda, ka bērni ne tikai iepazina skolotāja profesiju, bet arī divas citas profesijas, kuras var apgūt mūsu skolā. Bērni viesojās pie Viesmīlības pakalpojumu skolotājas, kur bija iespēja uzzināt, kas ir viesnīca un kādi darbi ir tajā jāveic. Mazie ciemiņi ar prieku atbildēja uz jautājumiem un izmēģināja kā vadās istabeņu rati.

    Bērni paviesojās arī pie Viesu apkalpošanas skolotājas, kur apguva salvešu locīšanas metodes un izmantoja iespēju pašiem ar šeikera palīdzību pagatavot kokteili "Rozā sapnis". Pēc viesošanās daudzi bērni atzina, ka no sapņu profesijas policists nu ir jāatvadās, jo pēc tik garda kokteiļa nu viņus vilina Viesmīļa profesija!

  
Paldies skolotājai Evitai Zviedrei par radošu un interesantu ieskatu Viesmīļa profesijā!

Informāciju sagatavoja skolotāja Skaidrīte Vasiļauska