Automehāniķu diena

Sākums » Aktualitātes

 

Šā gada 17. oktobrī, kā jau ierasts, Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālajā struktūrvienībā norisinājās Automehāniķu diena.

 

     Pasākumā piedalījās visu programmu audzēkņi un audzēknes, kuri iepriekš bija pieteikuši savu komandu.

     Dalībnieki startēja trijās automehānikas skolotāju veidotajās disciplīnās.


     Viena no disciplīnām bija automobiļa MAZDA CX7 servisa inspekcija, kura varēja šķist visnotaļ vienkārša, taču tā nebūt nebija, jo auto bija specifisks un lika padomāt arī automehāniķu komandām.

     Uzdevumā bija nepieciešams atrast tehnisko šķidrumu papildināšanas vietas, kā arī noteikt auto eļļas līmeni, kur pārbaudes līmeņrādis ir apslēpts īpašā vietā. Katram no 5 dalībniekiem tika dots savs tehniskais šķidrums, kamēr viens, galvenais mehāniķis, uzģērba darba tērpu.

     Šajā disciplīnā lieliski startēja arī meiteņu komanda un uzstādīja kopējā laika rekordu!

 

     Otrais uzdevums bija - atpazīt automobiļu detaļas ar aizvērtām acīm, izmantojot tikai savu tausti. Katram no komandas bija jāatpazīst divas detaļas.

 

     Noslēdzošais uzdevums bija startera salikšana uz laiku, pēc šī uzdevuma sekmīgas izpildes, students ar aizvērtām acīm vadīja auto riteni starp trijiem konusiem. Lai uzdevums būtu interesantāks, to veica ar aizvērtām acīm uzliekot masku, kamēr otrs no komandas diktēja virzienu. Daži no šī uzdevuma veicējiem jauca puses, tādējādi radot jautrību skatītājiem un paši savām komandām.

 

Pirmo vietu ieguva komanda 1EPS/L

Otro vietu ieguva  komanda Mazie čūskulēni

Trešo vietu ieguva komanda VAG TeamAutors: Mg.sc. ing. Mašīnzinātnēs: Ivars Straņķis