Audzēkņu ekskursija uzņēmumā SCANIA Latvija

Sākums » Aktualitātes

 

   2018.gada 22.novembrī "Autotransporta programmas" audzēkņi - Aksels Griba, Everts Janušauskis, Mikijs Siliņš, Edijs Krūmiņš no 1AS grupas; Egīls Poikāns un Edijs Davidonis no 2 AS grupas; Klāvs Kursišs un Jānis Deivids Balodis no 3 AS grupas; Roberts Stupins un Endijs Teihmanis - Auniņš no 4 AS grupas un skolotājs Dagnis Dārznieks, devās mācību ekskursijā uz uzņēmuma "Scania Latvija" mācību centru Rīgā, Tīraines iela 13.

  

   "Scania Latvija" mācību centrā Rīgā visus laipni sagaidīja mācību centra vadītājs Andris Ādamsons, kurš audzēkņiem lekcijas laikā sniedza zināšanas par Scania kravas automobiļiem, to uzbūvi, tehnoloģijām un to apkalpošanas niansēm.

 

   Pēc lekcijas bija iespēja aplūkot "Scania Latvija" auto servisu, kā arī izbaudīt sajūtas jauna kravas automobiļa vadītāja darbavietā.

 

   Šādas mācību ekskursijas un sadarbība ar Scania pārstāvjiem ir kā neatņemama mācību procesa sastāvdaļa, kā laikā audzēkņi pilnveido savas teorētiskās un praktiskās zināšanas un iepazīstas ar aktualitātēm nozarē, kā arī ar turpmākajām prakses iespējām "Scania Latvija" uzņēmumā.

 

Informāciju sagatavoja skolotājs Dagnis Dārznieks

 

Attēli no ekskursijas